Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Field type
bs: Tip polja

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.

en: Locked
bs: Zaključano
