Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Edit field settings.
ca: Edita els paràmetres del camp.

en: User interface for the Field API.
ca: Interfície d'usuari per al Field API.

en: No fields are present yet.
ca: No hi ha camps presents encara.

en: Delete field.
ca: Suprimeix el camp.

en: There was a problem creating field %label: @message
ca: Hi ha hagut un problema creant el camp %label: @message

en: Storage settings
ca: Paràmetres de l'emmagatzemament

en: Edit storage settings.
ca: Edita la configuració d'emmagatzematge.
