Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Edit field settings.
ku: دەسکاریکردنی ڕێکخستنەکانی خانە

en: No fields are present yet.
ku: هێشتا هیچ خانەیەک نییە.
