Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
