Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Field type
sr: Tип поља

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Locked
sr: Закључан
