Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.
