Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: No fields are present yet.
af: Geen velde teenwoordig is nie.
