Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Field type
cs: Typ pole

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Edit field settings.
cs: Upravit nastavení pole.

en: User interface for the Field API.
cs: Uživatelské rozhraní pro Field API.

en: No fields are present yet.
cs: Zatím nejsou k dispozici žádná pole.

en: Delete field.
cs: Smazat pole.

en: Storage settings
cs: Nastavení úložiště

en: Edit storage settings.
cs: Upravit nastavení úložiště.
