Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Locked
eo: Ŝlosita
