Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Locked
fi: Lukittu

en: Edit field settings.
fi: Muokkaa kentän asetuksia.

en: User interface for the Field API.
fi: Field API:n käyttöliittymä

en: No fields are present yet.
fi: Kenttiä ei ole vielä lisättynä.

en: Delete field.
fi: Poista kenttä.

en: There was a problem creating field %label: @message
fi: Virhe luodessa kenttää %label: @message

en: Storage settings
fi: Tallennusasetukset

en: Edit storage settings.
fi: Muokkaa tallennusasetuksia.
