Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Edit field settings.
hy: Խմբագրել դաշտի պարամետրեր:

en: No fields are present yet.
hy: Ոչ մի դաշտ դեռ առկա չի:

en: Delete field.
hy: Ջնջել դաշտը.
