Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en: Locked
mr: कुपुपबंद
