Field UI AJAX (8.x-0.1-alpha2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Locked
sv: Låst

en: Edit field settings.
sv: Inställningar för redigering av fält.

en: User interface for the Field API.
sv: Användargränssnitt för Field API.

en: No fields are present yet.
sv: Inga fält finns ännu.

en: Delete field.
sv: Radera fält.

en: There was a problem creating field %label: @message
sv: Det gick inte att skapa fält %label: @message

en: Storage settings
sv: Inställningar för lagring

en: Edit storage settings.
sv: Redigera inställningar för lagring.
