Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save settings
bg: Запази настройките
