Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Field type
da: Felttype

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Machine name
da: Internt navn

en: Locked
da: Låst

en: Edit field settings.
da: Redigér feltindstillinger.

en: User interface for the Field API.
da: Brugergrænseflade til Field APIet.

en: No fields are present yet.
da: Der er ingen felter til stede endnu.

en: Delete field.
da: Slet felt.

en: Storage settings
da: Indstillinger for lagring

en: Edit storage settings.
da: Redigér indstillinger for lagring.
