Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Edit field settings.
el: Επεξεργασία των ρυθμίσεων πεδίου.

en: User interface for the Field API.
el: Διεπαφή χρήστη για το Field API.

en: No fields are present yet.
el: Δεν υπάρχουν ακόμα πεδία.

en: Delete field.
el: Διαγραφή πεδίου.
