Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Field type
jv: Jinis field

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Locked
jv: Dikunci

en: Edit field settings.
jv: Sunting setingan field.

en: User interface for the Field API.
jv: Polatan panganggo kanggo Field API.

en: No fields are present yet.
jv: Durung ānā field sing diwenehna.
