Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: No fields are present yet.
lv: Lauki nav definēti
