Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Field type
pl: Typ pola

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Edit field settings.
pl: Edycja ustawień pola

en: User interface for the Field API.
pl: Interfejs użytkownika dla modułu Field.

en: No fields are present yet.
pl: Nie istnieją jeszcze pola.

en: Delete field.
pl: Usuń pole.

en: Storage settings
pl: Ustawienia przechowywania

en: Edit storage settings.
pl: Edycja ustawień przechowywania.
