Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Locked
am: የተቆለፈ
