Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
