Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Edit field settings.
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: User interface for the Field API.
bo: གནས་ཁོངས་འཇུག་སྒོ་ཡི་སྤྱོད་མཁན་འཆར་ངོས།

en: No fields are present yet.
bo: གནས་ཁོངས་གཅིག་ཀྱང་མངོན་མེད།
