Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: Edit field settings.
et: Muuda välja seadeid.

en: User interface for the Field API.
et: Field API kasutajaliides.

en: No fields are present yet.
et: Väljad puuduvad.

en: Delete field.
et: Kustuta väli.

en: There was a problem creating field %label: @message
et: Tekkis probleem välja %label loomisel: @message

en: Storage settings
et: Salvestamise sätted

en: Edit storage settings.
et: Muuda salvestamise sätteid
