Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.
