Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
