Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
