Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
