Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Field type
nl: Veldtype

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Edit field settings.
nl: Veldinstellingen bewerken.

en: User interface for the Field API.
nl: Biedt een gebruikersinterface voor de Field-API.

en: No fields are present yet.
nl: Er zijn nog geen velden beschikbaar.

en: Delete field.
nl: Veld verwijderen.

en: There was a problem creating field %label: @message
nl: Er was een probleem bij het aanmaken van het veld %label: @message

en: Storage settings
nl: Opslaginstellingen

en: Edit storage settings.
nl: Opslaginstellingen bewerken.
