Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Label
ug: بەلگە

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.
