Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
