Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Field type
be: Тып поля

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: Edit field settings.
be: Рэдагаваць налады поля.

en: User interface for the Field API.
be: Інтэрфейс карыстальніка для Field API.

en: No fields are present yet.
be: Няма ніводнага поля.
