Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Locked
hu: Zárolt

en: Edit field settings.
hu: A mező beállításainak szerkesztése.

en: User interface for the Field API.
hu: Felhasználói felület a Field API-hoz.

en: No fields are present yet.
hu: Még nem léteznek mezők.

en: Delete field.
hu: Mező törlése.

en: There was a problem creating field %label: @message
hu: %label mező létrehozásakor hiba történt: @message

en: Storage settings
hu: Tárolási beállítások

en: Edit storage settings.
hu: Tárolási beállítások szerkesztése.
