Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: OK
lt: Gerai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Edit field settings.
lt: Keisti laukelio nustatymus.

en: User interface for the Field API.
lt: Laukelio API (angl. Field API) vartotojo sąsaja.

en: No fields are present yet.
lt: Nėra laukelių.

en: Storage settings
lt: Saugojimo nustatymai
