Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Field type
ta: புல வகை

en: OK
ta: சரி

en: Your settings have been saved.
ta: உங்கள் அமைவுகள் சேமிக்கப்பட்டன.

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது

en: Edit field settings.
ta: புலம் அமைப்புகளை திருத்தவும்.

en: No fields are present yet.
ta: தற்போது  இன்னும் புலங்கள் ஏதுமில்லை.
