Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Field type
tr: Alan tipi

en: OK
tr: Tamam

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Locked
tr: Kilitli

en: Edit field settings.
tr: Alan ayarlarını düzenle.

en: User interface for the Field API.
tr: Field API için kullanıcı arayüzü.

en: No fields are present yet.
tr: Henüz bir alan yok.

en: Delete field.
tr: Alanı sil

en: There was a problem creating field %label: @message
tr: %label alanı oluşturulurken bir sorun oluştu: @message

en: Storage settings
tr: Depolama ayarları

en: Edit storage settings.
tr: Depolama ayarlarını düzenleyin.
