Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔

en: Locked
ur: بند
