Field UI AJAX (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Edit field settings.
km: កែ​សម្រួល​ការ​កំណត់​វាល ។

en: User interface for the Field API.
km: ចំណុចប្រទាក់​អ្នកប្រើ​សម្រាប់​វាល API ។

en: No fields are present yet.
km: មិន​ទាន់​មាន​វាល​នៅ​ឡើយ​ទេ ។
