Field UI AJAX (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: No fields are present yet.
nn: Ingen felt eksisterer enno.
