Field UI AJAX (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
