Field UI AJAX (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်
