Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Locked
ar: مقفل

en: Edit field settings.
ar: تحرير إعدادات الحقل.

en: User interface for the Field API.
ar: واجهة المستخدم لتطبيق Field API.

en: No fields are present yet.
ar: لا يوجد أي حقل حاضر بعد.

en: Delete field.
ar: حذف الحقل

en: Storage settings
ar: إعدادات التخزين
