Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Edit field settings.
az: Sahə parametrlərini redaktə edin.
