Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Edit field settings.
eu: Editatu eremuaren ezarpenak.

en: Delete field.
eu: Eremua ezabatu.
