Field UI AJAX (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: Field type
fa: نوع میدان

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Locked
fa: قفل شده

en: Edit field settings.
fa: تدوین تنظیمات میدان.

en: No fields are present yet.
fa: هنوز هیچ میدانی حاضر نیست.

en: Storage settings
fa: تنظیمات ذخیره سازی

en: Edit storage settings.
fa: تدوین تنظیمات ذخیره سازی
