Field UI AJAX (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Field type
sl: Tip polja

en: Machine name
sl: Strojno ime
