Field UI AJAX (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Field type
vi: Kiểu trường

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Locked
vi: Đã khoá

en: Edit field settings.
vi: Sửa thiết lập trường.

en: User interface for the Field API.
vi: Giao diện quản lí dành cho API Field.

en: No fields are present yet.
vi: Không có trường nào được trình bày.
