Field UI Extras (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས
