Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: required
ca: necessari

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Required
ca: Necessari

en: True
ca: Cert

en: Unknown
ca: Desconegut

en: All
ca: Tot

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Optional
ca: Opcional

en: About
ca: Detalls

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Date only
ca: Només data
