Field UI Extras (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: required
fr: requis

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Required
fr: Requis

en: True
fr: Vrai

en: Unknown
fr: Inconnu

en: All
fr: Tout

en: Unlimited
fr: Illimité

en: Optional
fr: Facultatif

en: About
fr: À propos

en: Date and time
fr: Date et heure

en: Date only
fr: Date seulement
