Field UI Extras (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Required
gu: જરૂરી

en: True
gu: સાચું

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: All
gu: બધા

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: About
gu: વિશે

en: Date only
gu: માત્ર તારીખ
